Kombinuoto aparatinio manikiūro-pedikiūro kursai

Kombinuoto aparatinio manikiūro-pedikiūro kursai (2 savaitės)Mūsų tikslas – savo studentams suteikti rankų bei nagų priežiūros pagrindus, t.y: suteikti Jums pačias svarbiausias, aktualiausias, šiuolaikiškiausias žinias, kurios padėtų Jums geriau perprasti manikiūro bei pedikiūro subtilybes, suteiktų tvirtumo ir pasitikėjimo savimi, norint įgytas žinias pritaikyti ir praktikoje.

Šis kursas parengtas pagal Danutės Adomavičienės rengtą medžiagą apie rankų bei nagų priežiūrą. Kurso metu Jus gausite spausdintą jo variantą, tad net ir pasibaigus kursams, visada galėsite pasitikslinti savarankiškai.

Šio kurso trukmė – 2 savaitės (išskyrus tuos atvejus, kai renkatės tik manikiūro+ilgalaikio gelinio lakavimo arba pedikiūro+ilgalaikio gelinio lakavimo variaciją, tuomet šis kursas trunka 1 savaitę, 5 darbo dienas).

Vienos dienos kursų trukmė nuo 10 iki 16 arba 17-20:30 val., tačiau mes esame lankstūs ir esant poreikiui ar pageidavimui laikas gali būti ir prailgintas ar sutrumpintas (perkeltas į kitą dieną).

TEORINĖ KURSŲ DALIS:

 1. Lietuvos higienos bei sterilizacijos  normos;
 2. Manikiūro ir pedikiūro produktai ir priemonės;
 3. Darbo vietos paruošimas, kliento sutikimas;
 4. Manikiūro bei pedikiūro rūšys;
 5. Nago struktūra;
 6. Nagų problemos;
 7. Paprastas bei gelinis lakavimas;
 8. Parafino vonelės niuansai;
 9. Rankų bei kojų masažas;
 10. Kiti svarbūs aspektai bei studentams aktualūs klausimai.
 11. Darbas su aparatu (freza), lakavimas po odele.

PRAKTINĖ KURSŲ DALIS:

 1. Pirmoji savaitė skirta manikiūro įgūdžiams išlavinti: atliksite higieninį, aparatinį, kombinuotą, spa manikiūro rūšis su ilgalaikiu geliniu lakavimu;
 2. Antroji savaitė skirta pedikiūrui: atliksite higieninį, aparatinį, kombinuotą, šarminį, rūgštinį, podo diskų technikas su ilgalaikiu geliniu lakavimu;

 

PRIEMONĖS:

Visas medžiagas ir priemones mes suteikiame išskyrus manikiūro žnyplutes.

Visas medžiagas bei priemones mes siūlome galimybę įsigyti ir pas mus centre.

Kursų metu išduodamas švietimo ir mokslo institucijų (ITC) registro patvirtintas sertifikatas lietuvių bei anglų kalbomis galiojantis ir užsienyje. 

 

REGISTRUOTIS Į KURSUS