Depiliacijos kursai

Depiliacijos kursai

Depiliacijos karštu vašku bei kasetiniu būdais kursų trukmė yra 1 diena, nuo 10 iki 15 val  Šis kursas susideda iš teorijos ir praktikos. Minimali sudaroma grupė – 2 studentai, maksimali – 4 . Taip pat galimas ir individualus mokymas.

Šio kurso metu praktiką Jūs atliksite ant modeliuko  Praktika atliekama ūselių  rankų, pažastų, kojų bei bikini srityse.

Depiliacijos cukraus pasta kursų trukmė yra 1 diena, nuo 10 iki 15 val .

Šis kursas susideda iš teorijos ir praktikos. Minimali sudaroma grupė – 2 studentai, maksimali – 4. Taip pat galimas ir individualus mokymas. Šio kurso metu praktiką Jūs atliksite ant modeliuko  Praktika atliekama ūselių  rankų, pažastų, kojų bei bikini srityse.

 

Dėmesio: Modeliukus pageidaujame atsivesti patiems. Jei tokios galimybės neturėsite, pranešus iš anksto, juos parūpinsime mes.

 

Priemonės:

Kursų metu mes suteikiame visas medžiagas ir priemones. Taip pat suteikiame galimybę visas medžiagas bei priemones įsigyti ir pas mus gamintojų kainomis.

Kursų metu išduodamas švietimo ir mokslo institucijų (ITC) registro patvirtintas sertifikatas lietuvių bei anglų kalbomis galiojantis ir užsienyje. 

REGISTRUOTIS Į KURSUS