Knyga Manikiūras ir Pedikiūras

Manikiūro - Pedikiūro kursai

Visais laikais ir visose kultūrose sveikata žmonijos gyvenime buvo ir yra didžiausia vertybė. Dabar matome, kad dėl neteisingo gyvenimo būdo daugėja rankų ir kojų odos ligų, todėl rankų ir jų priežiūrai turime skirti ne mažiau dėmesio nei kitoms kūno vietoms.
Ši mokomoji knyga „Manikiūras ir pedikiūras” skirta grožio terapijos studijų programos koleginių studijų studentams, taip pat gali būti naudinga visiems būsimiems grožio industrijos atstovams – manikiūro ir pedikiūro specialistams, norintiems susipažinti su pagrindiniais pasirinktos profesijos ypatumais.
Speciali rankų priežiūra, lakavimas vadinamas manikiūru, o speciali pėdų priežiūra, profilaktinė odos ligų, ypač grybelinių, priemonė, kojų nagų karpymas, nuospaudų ir sukietėjusios odos šalinimas vadinamas pedikiūru. Pagrindinis manikiūro ir pedikiūro tikslas – išlaikyti nagus, rankas ir pėdas sveikus.

Leidinyje „Manikiūras ir pedikiūras” trumpai išdėstyta rankų ir kojų anatomija, nagų sandara, aprašytos nagų ligos ir kitos problemos. Aptariamos manikiūro ir pedikiūro procedūros, pristatomos pagrindinės rankų ir kojų priežiūros priemonės. Kiekvienas poskyris baigiamas kontroliniais klausimais tiems, kurie studijuos savarankiškai.

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 124

Knygą galite įsigyti pas mus arba praktiškai bet kuriame knygyne.