Nagų dailės kursai

Nagų dailės kursai

Nagų dailės kursai trunka 1 dieną, nuo 10 iki 16 val. Šis kursas susideda iš teorijos ir praktikos. Minimali sudaroma grupė – 2 studentai, maksimali – 4. Taip pat galimas ir individualus mokymas.

Siūlome dvejus šio tipo kursus:

-Nagų dailė pradedantiesiems;

– Šventiniai/naujametiniai dizainai

Nagų dailė pradedantiesiems skirta studentams, kurie niekada nebandė piešti arba jiems nesiseka. Šio kurso metu Jūs taip pat išmoksite spalvų derinimo,kompozijos,komponavimo,koloristikos pagrindų. Taip pat šiame kurse susipažinsite su kinietiška daile, daile akriliniais dažais, kai kuriais gėlių motyvais. Į kursą įtraukta 2 spalvų elementai plokščiu teptuku, stilizuota prancūziška dailė (vestuvinis dizainas) taip pat kiti praktiniai, Jūsų pageidaujami užsiėmimai.

Priemonės:

Į šių kursų kainas įtrauktos visos medžiagos bei priemonės išskyrus tipsiukus (ant kurių piešite), jie tinka ir patys pigiausi po kelis eurus, bei keli teptukai, kuriuos įsigysite kursų metu.

Šventiniai/naujametiniai dizainai – tai ryškios spalvos, naudojami įvairūs nagų dizaino aksesuarai  (blizgučiai, akutės, folijos, dulkės, pigmentai ir t.t). Dailė atliekama įvairiomis technikomis – plonu, lašo formos, kirstu, skirtu prancūzui, plokščiu teptukais, geliniais lakais, bei dažais.

Į kursų kainą įskaičiuotos visos medžiagos ir priemonės išskyrus teptukus (kirstas, plokščias, plonas, skirtas prancūzui, lašo formos). Galite atsinešti kartu su savimi arba įsigyti vietoje pas mus (kaina +-35 Eur).

Kursas skirtas pažengusiems.

Kursų metu išduodamas švietimo ir mokslo institucijų (ITC) registro patvirtintas sertifikatas lietuvių bei anglų kalbomis galiojantis ir užsienyje. 

Detalesnė informacija apie šio kurso kainas rasite paskyroje KAINORAŠTIS.