Aparatinis kombinuotas manikiūro/pedikiūro/nagų priauginimo geliu kursas

Aparatinis kombinuotas manikiūro/pedikiūro/nagų priauginimo geliu kursas

Aparatinio kombinuoto manikiūro/pedikiūro/gelinių nagų priauginimo kursai – tai 3 dienų trukmės individualus kursas (1-2 studentai), kurio metu apžvelgsite pagrindines manikiūro/pedikiūro/nagų priauginimo geliu procedūras ne tik teoriškai, tačiau ir praktiškai. Šis kursas skirtas jau praktikos turintiems būsimiesiems meistrams, norintiems įtvirtinti turimas žinias. Datas lanksčiai deriname pagal Jus, tad jei paskirtoji tvarkaraštyje nėra tinkama – kreipkitės asmeniškai.

Kursų programa:

1-oji diena – Kombinuoto aparatinio manikiūro programa. 

Teorinė kursų dalis: higienos, sterilizacijos reikalavimai manikiūro procedūrai. Supažindinimas su naudojamomis medžiagomis ir priemonėmis. Aparatinio kombinuoto manikiūro įvadas – aparato galimybės, reikiami antgaliai, ilgalaikio gelinio lakavimo technika.

Praktinė kursų dalis: aparatinis kombinuotas manikiūras su ilgalaikiu geliniu lakavimu atliekamas 2 modeliukams (11 bei 14 val.).

2-oji diena – Nagų priauginimo geliu programa. 

Teorinė kursų dalis: bendrosios teorijos išdėstymas (naudojamos medžiagos, priemonės, forma, ilgis, natūralaus nago padengimas specialių medžiagų pagalba, nago plokštelės pailginimas naudojant formelės ir kt).

Teorinė kursų dalis: atliksite gelinių nagų priauginimą naudojant formeles (ovalas, saloninis migdolas, kvadratas).

 3-oji diena – Kombinuoto aparatinio pedikiūro programa.

Teorinė kursų dalis: Lietuvos higienos normos. Higienos bei sterilizacijos reikalavimai pedikiūro procedūrai. Nago struktūra.Nagų ir pėdū problemos. Aparatinio pedikiūro privalumai ir galimybės. Aparatinio pedikiūro technologija. Ilgalaikio gelinio lakavimo įpatumai pedikiūre. 

Praktinė kursų dalis: aparatinis pedikiūras su ilgalaikiu geliniu lakavimu. 

Modeliai: juos pageidaujame turėti savo arba iš anksto pranešus juos surasime mes.

Medžiagos ir priemonės: įeina visos medžiagos bei priemonės.

Kursų pabaigoje išduodami 3 patvirinti sertifikatai galiojatys ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje (kombinuoto aparatinio manikiūro, kombinuoto aparatinio pedikiūro bei nagų priauginimo geliu).