Nagų priauginimo geliu kursai

Nagų priauginimo geliu kursai

Nagų priauginimo geliu kursai trunka 5 dienas nuo 10 iki 16.00 val.  Teorinė dalis + praktika. Minimali sudaroma grupė – 2 studentai, maksimali – 4. Taip pat galimas ir individualus mokymas.

5 dienų kursų programa susideda iš teorijos bei praktikos.

1-oji diena bus skirta bendrajai teorijai išdėstyti bei praktiniam darbui aparatiniam manikiūrui su ilgalaikiu geliniu lakavimu (darbas su freza, antgaliais, lakavimo pagrindai);

2-oji diena bus skirta praktikai su priauginimu naudojant formeles.

3-oji diena bus skirta praktikai susijusiai su priaugintų nagų korekcija (papildymu);

4-oji diena bus skirta praktikai, susijusiai su nagų priauginimu naudojant įlieto prancūzo dizaino techniką.

5-oji diena bus skirta nagų dailei pradedantiesiems: išmoksite ne tik bendrųjų pradmenų (koloristikos pagrindai, spalvų derinimas, linijos), tačiau ir įgusite atlikti ornamentinius variantus, „marmuro“ dizainą, komponuoti blizgučius, akutes, folijos technikos ir kitus Jus dominančius variantus.

Dėmesio: Modeliukus pageidaujame atsivesti patiems. Jei tokios galimybės neturėsite, pranešus iš anksto, juos parūpinsime mes.

Taip pat suteikiame galimybę kursų trukmę prasitęsti pagal Jūsų poreikius. Papildoma kursų diena kainuos 50 Eur.

Priemonės:

Kursų metu mes suteikiame visas medžiagas ir priemones išskyrus manikiūro žnyplutes, metalinį odelių atstumdytoją 2 dildes 100/150 šiurkštumo bei 100/180 poliruojanti, teptuką skirtą geliui, teptukus skirtus dailei bei tipsiukus piešimui. Taip pat suteikiame galimybę visas medžiagas bei priemones įsigyti ir pas mus.

Kursų metu išduodamas švietimo ir mokslo institucijų (ITC) registro patvirtintas sertifikatas lietuvių bei anglų kalbomis galiojantis ir užsienyje. 

Detalesnė informacija apie šio kurso kainas rasite paskyroje KAINORAŠTIS.

Registruotis į kursus